Powiększ tekst
Drukuj
PDF

Powiększ tekst
Drukuj
PDF

  •  
  •  
  •  

PGNiG Technologie SA - lider na rynku realizacji inwestycji w branży gazowniczej i naftowej.

Nasza oferta obejmuje 7 podstawowych obszarów.

 

PGNiG Technologie Spółka Akcyjna
Oddział Produkcji Infrastruktury Górniczej 

ul. Naftowa 8, 38-400 Krosno
tel.+48 13 43 625 11, fax + 48 13 436 73 54

O nas

Powiększ tekst
Drukuj
PDF

PGNiG Technologie SA Oddział Produkcji jest wiodącym w Polsce producentem wyrobów przeznaczonych do eksploatacji ropy naftowej i gazu ziemnego, w szczególności  sprzętu do powierzchniowego wyposażenia odwiertów oraz aparatów i urządzeń wyposażenia kopalń. Zakład posiada doświadczenie w wykonywaniu elementów konstrukcyjnych z przeznaczeniem do pracy na platformach wiertniczych. Firma świadczy również usługi w zakresie remontów urządzeń wiertniczych i eksploatacyjnych.


Większość produktów Oddziału ma charakter jednostkowy i jest wytwarzana wg indywidualnego zamówienia klienta. Zakład współpracuje ze znanymi biurami projektów zarówno na etapie prac koncepcyjnych i projektowych, jak również w czasie realizacji zadania, co skutkuje ciągłym doskonaleniem konstrukcji i jakości wytwarzanych urządzeń, znajdujących odbiorców zarówno w kraju jak i zagranicą.

Załogę tworzą wysokiej klasy specjaliści, posiadający szerokie doświadczenie zawodowe, kwalifikacje oraz wymagane uprawnienia. Od 1997 r. Oddział posiada wdrożony system Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2001 i jako pierwszy w Polsce certyfikat API Spec. Q1 i Spec. 6A przyznany w 2002 r. przez American Petroleum Institute.